DoKapsy.cz » Kapesní měřič rychlosti větru

DoKapsy.cz

Strčte si do kapsy a mějte to u sebe…

Kapesní měřič rychlosti větru

Ruční měřič rychlosti větru (anemometr) Windmaster 2 se pohodlně vejde do každé kapsy…

Kapesní měřič větru Windmaster 2

Kapesní měřič větru Windmaster 2

Přesnosti kapesního anemometru je dosaženo díky měření pomocí miskové růžíce, čímž je zajištěna funkce nezávisle na směru proudícího větru. O zpracování naměřených hodnot se pak stará kvalitní vnitřní mechanika a programovatelným čipem řízená elektronická část. Windmaster 2 je tak praktický kapesní měřák pro každého, kdo potřebuje okamžitě zjistit sílu větru, například při letu kluzákem, plachtění či pouštění draka, akrobacii s leteckými modely, ale i při dalších outdoor aktivitách.

Naměřené hodnoty se na displeji zobrazují podle uživatelské volby v km/h, uzlech, m/s nebo mph. Jsou zobrazovány aktuální, průměrné a maimální naměřené hodnoty, včetně hodnot Beaufortovy stupnice. Kapesní měřič rychlosti větru Windmaster 2 je v počasí odolném krytu se závitem na spodní části. Tak je umožněno upevnění na fotografický stativ nebo přichycení na parapetu okna či balkonu.

Potřebujete měřák rychlosti větru do kapsy? Hledejte více informací v eshopu Zlato-Stříbro-Hodinky a získejte dárek k Vaší objednávce. 
 

DoKapsy.cz © 2011 Powered by WordPress. Theme Squared created by Rodrigo Ghedin.